AASA Math Grade 6 Practice Questions - Arizona's Academic Standards Assessment (AASA) Mathematics - Grade 6 Exam

Access More Questions
Eight notebooks cost $12. At the same rate, how much do 20 notebooks cost?
Correct Answer:
$$30

Access more questions from this quiz

Continue to AASA Math Grade 6 Practice Questions - Arizona's Academic Standards Assessment (AASA) Mathematics - Grade 6 Exam for more practice questions and the full quiz experience.

Access More Questions