DC CAPE 2.0 Math Grade 6 Practice Questions - District Of Columbia Comprehensive Assessments Of Progress In Education (DC CAPE) 2.0 Mathematics - Grade 6 Exam

Access More Questions
Bananas cost $1.20 for 4 bananas. What is the unit price per banana?
Correct Answer:
$$0.30

Access more questions from this quiz

Continue to DC CAPE 2.0 Math Grade 6 Practice Questions - District of Columbia Comprehensive Assessments of Progress in Education (DC CAPE) 2.0 Mathematics - Grade 6 Exam for more practice questions and the full quiz experience.

Access More Questions