New Mexico NM-MSSA Math Grade 6 Practice Questions - New Mexico Measures Of Student Success & Achievement - Mathematics, Grade 6 Exam

Access More Questions
A store sells 8 pens for $12.00. What is the unit price per pen?
Correct Answer:
$$1.50

Access more questions from this quiz

Continue to New Mexico NM-MSSA Math Grade 6 Practice Questions - New Mexico Measures of Student Success & Achievement - Mathematics, Grade 6 Exam for more practice questions and the full quiz experience.

Access More Questions