WY-TOPP Math Grade 4 Practice Questions - WY-TOPP Summative Mathematics - Grade 4 Exam

Access More Questions
A pencil costs $4. A notebook costs 6 times as much as the pencil. How much does the notebook cost?
Correct Answer:
$$24

Access more questions from this quiz

Continue to WY-TOPP Math Grade 4 Practice Questions - WY-TOPP Summative Mathematics - Grade 4 Exam for more practice questions and the full quiz experience.

Access More Questions