ACAP Math Grade 6 Practice Questions - Alabama Comprehensive Assessment Program (ACAP) Summative Mathematics, Grade 6 Exam

Access More Questions
A store sells 5 notebooks for $12. At the same rate, what is the unit price per notebook?
Correct Answer:
$$2.40

Access more questions from this quiz

Continue to ACAP Math Grade 6 Practice Questions - Alabama Comprehensive Assessment Program (ACAP) Summative Mathematics, Grade 6 Exam for more practice questions and the full quiz experience.

Access More Questions