Tasmania TCE Everyday Adult Standard - Mathematics Practice Questions - Tasmania TCE Everyday Adult Standard - Mathematics Safety Net Test Exam

Access More Questions
If 4 apples cost $2.40, how much will 10 apples cost at the same unit price?
Correct Answer:
$$6.00

Access more questions from this quiz

Continue to Tasmania TCE Everyday Adult Standard - Mathematics Practice Questions - Tasmania TCE Everyday Adult Standard - Mathematics Safety Net Test Exam for more practice questions and the full quiz experience.

Access More Questions