New Hampshire NH SAS Mathematics Grade 6 Practice Questions - New Hampshire Statewide Assessment System Mathematics - Grade 6 Exam

Access More Questions
A store sells 8 pens for $4.00. What is the unit price per pen?
Correct Answer:
$$0.50

Access more questions from this quiz

Continue to New Hampshire NH SAS Mathematics Grade 6 Practice Questions - New Hampshire Statewide Assessment System Mathematics - Grade 6 Exam for more practice questions and the full quiz experience.

Access More Questions