KSA Math Grade 6 Practice Questions - Kentucky Summative Assessment Mathematics - Grade 6 Exam

Access More Questions
A student bought a pack of 4 spiral notebooks at a store in Frankfort for $12.00. What was the unit price per notebook?
Correct Answer:
$$3.00

Access more questions from this quiz

Continue to KSA Math Grade 6 Practice Questions - Kentucky Summative Assessment Mathematics - Grade 6 Exam for more practice questions and the full quiz experience.

Access More Questions