ASVAB Arithmetic Reasoning Practice Test 2026 [Free PDF]

Access More Questions
Lisa went to the grocery store and bought a package of hot dogs for $3.54, a package of buns for $1.79, a container of mustard for $2.10, a jar of relish for $2.16, and a bag of charcoal for $5.15. What was her total bill?
Correct Answer:
$14.74
Explanation:
Correct answer: $14.74

Access more questions from this quiz

Continue to ASVAB Arithmetic Reasoning Practice Test 2026 [Free PDF] for more practice questions and the full quiz experience.

Access More Questions